Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

rostifotos 

Opárenské okruhy 2011

305 fotek 8.10.2011 - zobrazení
Robinovo Opárno, Opárenský kroužení, Opárenský okruhy, drážkování u Robina... Tak všelijak by se dala nazvat parádní pohodová akcička od lidí okolo Roberta (Robina) Kahouna, která se každoročně již 12 let koná k závěru sezóny poháru "Král Středohoří" www.kralstredohori.cz. Po absolvování "Opárna" závoďáky čeká 26. listopadu "jen" výběh na Lovoš www.kralstredohori.cz/?get=race/33 a pak už závěrečné vyhlášení výsledků na brozanské Kolibě. No jo, ale cesta k němu (vyhlášení) bude ještě celkem náročná, tak jako letošní Robinův opárenskej race.

8.10.2011 byla zima, sem tam zapršelo, zaplať pánbů, že ještě nepadal sníh a taky se ve stejný den v Jizerkách jel jeden televizněbikovej profláknutej závod. I přes tyhle aspekty byla účast závoďáků celkem velká (tuším, že přes 60) a Opárenský okruhy se jako vždy povedly. Po závodě se promítaly k velkému nadšení týmu MMB Třebenice www.mmbtrebenice.cz/cyklisticky-team aktuální fotky a bodejť by ne, když měli po vynikajících výsledcích hojné zastoupení na pomyslné "bedně", ehm schodech. :-) Však si najděte v galerii fotku Petra Čuchala alias Čuchyho jak vypadal těsně po dojezdu, dal do tohoto závodu fakt duši. :-) Celkově letos všechny v Opárně rozsekal nestárnoucí Pepa Nestler z týmu KL sport MOST, ale obdiv a respekt patří VŠEM (obzvlášť ženám - bikerkám), co tenhle náročný závod absolvovali a každým rokem absolvují znovu a znovu. Robine díííky za tuhle akci, seš borec!

Bližší info vč. výsledků o "opárenským drážkování" najdete na www.kralstredohori.cz/?get=race/32

Na závěr bych Vás rád za celý MMB Třebenice bajkový tým pozval na poslední švih www.mmbtrebenice.cz/cyklisticky-team/img/mmbpozvanka.gif, který se uskuteční v sobotu 15.10.2011 od 13:30 hodin v Třebenicích "u Havlů". Nebude to nic náročnýho a na závěr si můžete dát gulášek a piffko. :-)

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.